Montana reoler. 3 stk. bladreoler. H. 70 cm. L. 70 cm. B. 30 cm. Fremstår med huller i bagbeklædning. 3 stk. reoler med låger bag hvilke hylder. H. 70 cm. L. 70 cm. B. 38 cm. Fremstår med ridser, afskaldninger og generel slitage. (6)