Denne auktion er fortrudt
Marco Evaristti. Modifikation af litografi af Corneille, olie på litografi (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3975491
Komposition af Marco Evaristti (f. 1963), modifikation af litografi af Corneille (1922-2010), olie på litografi, sign. Evaristti 06, litografiet sign. Corneille '76 nr. 21/50. 32 x 25 cm. (38 x 31 cm.)
Hidrører fra dansk privatsamling af samtidskunst.