Jørgen Waring, figurkomposition, olie på lærred, person i sneklædt byscene (cd)
Figurkomposition, olie på lærred, person i sneklædt byscene, Jørgen Waring født 1938, sign. J. Waring, 75x75 cm. (97x97) Fremstår med bule og rep. (cd)