Joanna Jensen, akvarel, 'Tinke'

Vurdering

3442943

'Tinke' af Joanna Jensen (f. 1989), akvarel og fineliner på akvarel papir. Sign. J.G. Lysmål 49 x 39 cm (72 x 53).

Doneret af kunstneren

Denne effekt er en del af velgørenhedsauktionen i forbindelse med Stafet for Livet i Aarhus 21-22. juni. Overskuddet går til Kræftens Bekæmpelse og Lauritz.com donerer både køber- og sælgersalæret.

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.26