Denne auktion er fortrudt
Joan Miró, litografi, komposition, 'Un cami compartit' (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3275504
'Un cami compartit', komposition af Joan Miró (1893-1983), litografi, signeret i bly Miró. En af 10 eksemplarer signeret i bly for Maeght (Cramer 996/Picazo 87). 64 x 55 cm. (93 x 82 cm).