Denne auktion er fortrudt
Jo Hahn Locher. Opstilling med potteplanter. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3016352
Jo Hahn Locher, 1876-1960. Opstilling med potteplanter. Olie på lærred. Sign. Jo Hahn Locher. 59 x 54 cm.(69 x 64).
Dette nummer hidrører fra boet efter et større herskabshjem som sælges hos Lauritz.com-Vejle i maj måned.