Denne auktion er fortrudt
Holger H. Jerichau. Olie på plade cd Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2990663
Holger H. Jerichau 1861-1900. Sydlandsk parti. Olie på plade. Sign. H. J. samt dateret 1880. 18 x 32,5 (30,5 x 44,5) cm
Fremstår med afskalninger.