Vurdering
2129257
Helge Eskild. By- landskabsmotiver. Akvareller. Signeret Eskild. 49 x 51 cm(54 x 65 cm), 37 x 49 cm(52 x 62 cm) & 39 x 52 cm(52 x 64 cm). (3)