Gunnar Bay Nielsen, f. 1939. olie på lærred, komposition

Vurdering

4047375

Komposition af Gunnar Bay Nielsen f.1939, cd, olie på lærred, sign. på bagsiden, Gunnar Bay Nielsen 1970, 50x65 cm. (52x68 cm).