Denne auktion er fortrudt
Carl Wennemoes. Olie på lærred. Skovmotiv, Tokkekøb. (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4077782
Skovmøtiv fra Tokkekob Hegn af Carl Wennemoes (1890-1965). Olie på lærred. Sign. og dat. C. Wennemoes, Tokkekøb - 50 - . 66 x 97 cm (76 x 106 cm). Obs: Teksten ændret.