Erik Østerberg, Tre bymotiver, olie på lærred, gademotiver fra Dragør (3)(cd)
Tre bymotiver, olie på lærred, gademotiver fra Dragør, Erik Østerberg født 1924, sign. E. Østerberg, 30x40 cm. (40x50) (3)(cd)