Eksklusiv forkælelsesdag på Kurhotel Skodsborg d. 14. marts 2015 med modemagasinet IN som vært - Til fordel for Knæk Cancer 2014

Vurdering

3592825

Eksklusiv forkælelsesdag på Kurhotel Skodsborg med modemagasinet IN som vært

Ved IN LIVE bliver du og en ledsager inspireret og opdateret på nye trends inden for mode, skønhed, sundhed, mad og bolig ved de 5 workshops og med de unikke shoppingtilbud fra vores mange samarbejdspartnere.

På dagen bydes I også på lækker frokost i selskab med chefredaktør Trine Nygaard samt kaffe, te og snacks dagen igennem.
En rigtig forkæl-dig-selv-og-din veninde-dag! Modemagasinet IN udgives af Aller Media.

IN LIVE afholdes lørdag den 14. marts 2015. Transport er for egen regning.
Værdi: 1.200 kr.
Efter hammerslag og betaling bedes køber kontakte susannek@lauritz.com.

Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær.
Læs mere om Knæk Cancer 2014

Bemærk:
I henhold til forbrugeraftalelovens § 17, stk. 2, nr. 1 er der ikke fortrydelsesret på rekreative fritidsaktiviteter, som fx kulturarrangementer, rejser eller oplevelser, hvis det fremgår af auktionen, hvilken dag eller inden for hvilken bestemt periode, den pågældende tjenesteydelse skal udføres.

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.26