Denne auktion er fortrudt
Dankvart Dreyer (1816-1852) 'Efter tvekampen'. Olie på papir monteret på plade. Usigneret. 31 x 35 cm (39 x 43). Øverste venstre hjørne på papir mangler.
Denne auktion er fortrudt