Denne auktion er fortrudt
Denne auktion er annulleret Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4884656
Fritz Böttger, akryl på lærred ,’Andy Street Art Guerilla-Rock On Squarish!’ af Fritz Böttger (f. 1967). Håndmalet unika, signeret og dateret nederst til højre: 'Böttger 17', mål: 90 x 120 cm.