Denne auktion er fortrudt
Marius Jensen Hindevad cd. Skovtykning Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 4074290
Marius Jensen Hindevad 1885 - 1977. Skovtykning. Sign. monogram. Olie på lærred. 83 x 94 cm.