Denne auktion er fortrudt
Carl Jensen. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2952395
Carl Jensen. "Redningsbåden gaar ud". Olie på lærred. Sign. C. Jensen og dateret 1948. 74 x 97 (84 x 106) cm.