Børge Niels Knudsen. Vintage armring af 14 kt. guld med stor citrin
Børge Niels Knudsen. Vintage armring af 14 kt. guld, prydet med stor facetteret citrin, stemplet "BNR 585 HAANDARBEJDE". Ø. ca, 47 mm. Vægt: ca. 37,5 gr. Fremstår med lettere brugsspor.