Bang og Olufsen. GrandPrix tv 606 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3332324

Vurdering

3317313

Bang og Olufsen. Grand Prix tv 606 automatic, 21 tommer, radio og pladespiller i stereo. Fremstår med brugsslitage, ridser, skjolder samt større afslag/hak på bagkant Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Nb! Auktion forlænget to dage, pga. nyt billede.

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.22)