Denne auktion er fortrudt
Anna Petersen. Blomsteropstilling, olie på plade Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3878624
Anna Petersen. Blomsteropstilliung. Olie plade, sign. Anna Petersen. 22,5 x 25 cm.