Denne auktion er fortrudt
Alfred Larsen Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 3742143
Alfred Larsen 1860-1946. Landsby eksteriør med personer og høns. Sign. Alfred Larsen. Olie på lærred. 70x100.