Afteroom chair fra Menu - Til fordel for Knæk Cancer 2014

Vurdering

3578010

Afteroom chair doneret af Menu.

Afteroom stolen fra Menu er et fantastisk smukt møbel med sit minimalistiske design. Stolen er et kunststykke udi at skære helt ind til det allermest nødvendige, samtidig med at bevare stolens funktionalitet. Minimalisme når det er bedst.
Vejl. pris DKK 1.495.

Hele beløbet (hammerslag, gebyr og salærer) går ubeskåret til Knæk Cancer 2014. Lauritz.com donerer således både køber- og sælgersalær.
Læs mere om Knæk Cancer 2014

Bemærk:

Alle varenumre kan afhentes hos Lauritz.com, i det showroom hvor varen er til salg. For effekter hos Lauritz.com i Herlev kan varer først afhentes fra mandag d. 27. okt. kl. 14.00.

Nyproducerede varer vurderes efter nyvareprincippet. Det betyder, at vurderingen plus købersalær svarer til den vejledende udsalgspris eller til hvad varen vil koste i en butik. Se mere her.

Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.26